Restauracja i Bar

Znajdujące się w centrum ośrodka, restauracja i bar, otoczone są tropikalnymi ogrodami. 

Serwujemy śniadanie cały dzień. Wybierz z francuskich tostów z lokalnymi przyprawami, tradycyjne śniadanie suahilii oraz wiele różnych stylów jaj. Wszystkim towarzyszą soki owocowe, herbaty i kawy z Tanzanii. 

Lunch zawiera lokalne specjały jak samosa i zupa rybna i oferuje ryby, owoce morza i dania mięsne ze świeżymi sałatkami.

Nasze menu obiadowo-kolacyjne zmienia się codziennie, ale zawsze zawiera dwie przystawki, trzy dania główne i dwa desery do wyboru. 

Bar posiada zapasy świeżych soków; wina z Australii, Francji, Włoch i Afryki Południowej; lokalne piwa tanzańskie; i kreatywne koktajle.

Dostosowujemy nasze menu zgodnie z dietetycznymi/religijnymi preferencjami, w tym Hallal. 

Wokół restauracji

Od czasu do czasu, organizujemy grille w naszym grillowym punkcie 

Jest biblioteka, gdzie możesz sobie poczytać lub obejrzeć grę popijając cappuccino lub lokalne piwo. 

Ciesz się swoim napojem w którymkolwiek z wielu miejsc siedzących w ogrodzie.

Kolacja na molo

Jadalnia w Zanzi Resort nie ogranicza się do restauracji. Jeśli chcesz skorzystać z zachodu słońca (i mieć założone buty), chętnie przeniesiemy Twój stół na molo, gdzie możesz delektować się kolacją przy świecach nad oceanem.  Jeśli lubisz owoce morza, zamów nasz specjalny półmisek z owocami morza i wybierz pyszne południowoafrykańskie wino jako dodatek. Romantyczna kolacja w najlepszym wydaniu. 

Kolacja na plaży

Dla zupełnie innego doświadczenia kulinarnego, dlaczego nie zdejmiesz butów i nie poczujesz piasku w palcach. Zjedz obiad na naszej plaży i rozkoszuj się kieliszkiem szampana lub południowoafrykańskiego wina, które będzie towarzyszyć naszym pysznym lokalnym owocom morza.

Obsługa hotelowa

Jeśli nie masz ochoty wstać rano, żeby przyjść do restauracji na śniadanie, możemy ci je przynieść. Zacznij dzień od leniwego śniadania w willi, domku lub obok Twojego prywatnego basenu. W ciągu dnia, można zamówić lunch, kolację, koktajle, wino, nawet butelkę szampana, aby cieszyć się nimi w zaciszu swojej willi lub domku. 

Opinie

CO POWIEDZIELI NASI GOŚCIE

+255 777 111 333
contact@zanziresort.com

Zanzibar P.O. BOX 3663
Tanzania

  ZanziResort
 
  / 

Ceny & rezerwacja

Gwarantowana najlepsza cena
© 2019
ZanziResort
the ultimate recharging station