Oferty i ceny REZERWUJ Najlepsza cena!

Pokoje

Na tej stronie zawsze najlepsze oferty cenowe!

Ocean View Luxury Villas

sectionImage

Luksusowe wille z widokiem na ocean

Posiadamy 7 luksusowych willi z widokiem na ocean. Każda z nich ma duży, prywatny ogród i własny basen z przeciwprądem. Willa składa się z sypialni, łazienki oraz przestronnego salonu. To właśnie w tych willach można doświadczyć największej prywatności - są one oddzielone od siebie ogrodami i ścianami pokrytymi bujną roślinności.

Proponujemy wille w dwóch opcjach:

  • Luksusowa willa z prywatnym basenem oraz prywatnym dostępem do oceanu

Wyjątkowe, najbardziej prywatne wille. Idealne dla osób podczas podróży poślubnej. Wille zlokalizowane są na klifach. Każda z willi posiada bezpośrednie zejście do oceanu oraz kawałek własnej plaży.

  • Luksusowa willa z prywatnym basenem

Własny basen i duży ogród na wyłączność pozwalają poczuć się jedynym gościem w hotelu. Z ogrodu można wejść  na krótką ścieżkę prowadzącą wprost na plażę.

Bungalows – African Eco Villas

sectionImage

Bungalowy - Afrykańskie Eko wille

Te wyjątkowe, luksusowe bungalowy zostały otworzone w lipcu 2015 roku.
 Zbudowane zostały z użyciem lokalnych materiałów (drewno, glina, trzcina) i w oparciu o tradycyjne afrykańskie metody. Wnętrza utrzymane są także w afrykańskim stylu. W bungalowach znajdują się wszystkie luksusowe udogodnienia, które oczekiwane są w luksusowym hotelu (klimatyzacja, moskitiery, mini-bar, telewizja itp.). Bungalowy znajdują się w części ogrodowej hotelu, w pobliżu dużego basenu oraz restauracji i SPA.

Oferujemy bungalowy w dwóch opcjach:

  • Bungalow African Eko

Posiadamy 5 willi tego typu, każda jest wyjątkowa i ozdobiona w inny sposób. Bungalow African Eko składa się z jednego przestronnego pokoju oraz łazienki. Na zewnątrz znajdują się także meble do wypoczynku. Otoczenie w postacie wysokich afrykańskich palm i tropikalnych kwiatów pozwala poczuć się jak w raju

  • Bungalow African Eko z dwoma pokojami

W naszej ofercie jest tylko jeden bungalow z dwoma pokojami - idealne rozwiązanie dla rodziny lub grupy przyjaciół. Bungalow składa się z przestronnego pokoju z dużym łóżkiem oraz strefą wypoczynku (sofy, tv), łazienki oraz osobnej sypialni z drugim dużym łóżkiem.