Oceaniczna Willa

Ta willa na szczycie klifu ma bezpośredni dostęp do oceanu poprzez prywatny ogród. Willa posiada prywatny basen i składa się z sypialni z łóżkiem king-size, łazienki i przestronnego salonu z jadalnią. W prywatnym ogrodzie znajduje się również łóżko w stylu gazebo i meble, na których można się zrelaksować

Willa z Oceanicznym Widokiem

Ta willa na szczycie klifu szczyci się prywatnym basenem i sypialnią king-size, łazienką i przestronnym pokojem dziennym. Ze spektakularnymi widokami na ocean, oferuje prywatny ogród z odkrytym basenem i łóżkiem w stylu gazebo i meblami, na których można się zrelaksować.

Domek Ogrodowy

Wykonany z lokalnych materiałów, w tym drewna i gliny, ten domek prezentuje afrykański design. Bungalow znajduje się w pobliżu głównego basenu i restauracji, podczas gdy plaża i molo znajdują się w odległości zaledwie 2 minut. 

Garden Family Bungalow

Ten dwupokojowy domek jest odpowiedni dla rodzin. Jeden pokój posiada podwójne łóżko i część mieszkalną. Drugi wyposażony jest w podwójne łóżko. W bungalowie znajduje się jedna łazienka. Prywatne patio zewnętrzne posiada mnóstwo mebli ogrodowych, na których można się zrelaksować. 

Opinie

CO POWIEDZIELI NASI GOŚCIE

+255 777 111 333
contact@zanziresort.com

Zanzibar P.O. BOX 3663
Tanzania

  ZanziResort
 
  / 

Ceny & rezerwacja

Gwarantowana najlepsza cena
© 2019
ZanziResort
the ultimate recharging station